PROJEKTEERIMINE

Ventilatsiooni- ja küttesüsteemide PROJEKT HOIAB KOKKU AEGA JA RAHA ning tagab parema tulemuse

Ventilatsiooni- ja küttelahenduste planeerimist on kõige mõistlikum alustada projekteerimisest, sest projekti tellides võidad ajas, rahas ja kvaliteedis.

 • Korralik projekt aitab aega kokku hoida. Seda saavad hiljem kasutada nii ehitajad kui sa ise, kui hinnapakkumisi võtma hakkad.
 • Projekt aitab raha säästa. Kui võtad sama projekti alusel erinevatelt teenusepakkujatelt hinnapakkumisi, on sul neid pärast lihtne võrrelda. 

Kui võtad pakkumisi ilma projektita ja otsustad hinna põhjal, võib hiljem selguda, et pakkumises ei oldud arvestatud lisaseadmetega, nii et hind võib lõpuks hoopis kallimaks minna. 

Hinda mõjutavad oluliselt näiteks mürasummutid, reguleerklapid, õhujaotajad, torustiku mõõdud ja seadmete parameetrid. Kui sul on olemas projekt, kus vastavad nõuded kirjas, ei teki hiljem arusaamatusi.

Kui soovid soodsamat ja lihtsamat süsteemi, siis anna meile sellest teada ja me projekteerime just sellise lahenduse nagu sul vaja on. Igal juhul aitab projekt sul raha kokku hoida. 

 • Projekti abil saad kvaliteetsema teenuse. Valime seadmed ja materjalid sinu vajaduste ja kehtivate normide järgi. Kui paigaldad torustiku ehituse käigus ning teed või tellid õigel ajal puurimis- ja paigaldustööd, on tulemus esteetiline ja praktiline. Väheneb ka paigaldusele kuluv aeg ning vajadus hilisemate maalritööde jms järele.
 • Korraliku projekti tegemisel on arvestatud sinu pere vajadustega. Kas teadsid, et inimene tekitab oma igapäevaste tegevustega kuni 2 liitrit veeauru ööpäevas? Sellepärast peaks siseruumide õhk vahetuma iga 2 tunni tagant. 

Meie oskame projekti tegemisel arvestada maja pinna suuruse, elanike arvu jm näitajatega. Nii saad oma majale kõige optimaalsema ventilatsioonilahenduse, mis säästab nii sinu pere kui maja tervist. 

 • Projekti saad mugavalt ametiasutustele esitada. Meie tehtud projekt on kvaliteetne ja hea alusmaterjal, mida saad maja kasutusloa taotlemisel esitada kohalikule omavalitsusele ja päästeametile.
 • Projekti abil saad kontrollida tööde teostamist.

Viru Kliima ventilatsiooniprojektiga saad kaasa visuaalselt ägeda 3D-vaate, mis muudab torustiku asetuse lihtsasti arusaadavaks. 

Õigesti projekteeritud  sooja vee tootmine, piisav õhuvahetus, reguleeritud põrandaküte, palaval päeval jahutatud ruumid ning liigse niiskuse välja viimine tagavad parema tervise, mõnusa olemise ja aitavad ka kulud kontrolli all hoida. 

Mõtle nendele küsimustele juba uue ehitise planeerimisel ja telli projekt! Nii saad ventilatsioonisüsteemide õhukanalid ja küttetorustiku planeerida varjatult läbi terve hoone. 

Erinevaid nüansse, nii kondensatsioonivee ärajuhtimise, kui muude küsimuste lahendamisel on palju, kuid meie soovitusi silmas pidades saab tulemus kindlasti esteetiline.

Ventilatsiooni ja küttesüsteemide projekti, mis säästab sulle aega ja raha ning tagab kvaliteetse lõpptulemuse, saad kätte juba KAHE NÄDALAGA!

 

Projekteerimisega seotud teenused

1. Tehniline nõustamine

Ventilatsioonilahendust on vaja igasse ruumi. Aitame leida sinu vajadustele ja võimalustele vastava kvaliteetse lahenduse igas olukorras. Loe erinevate ventilatsioonisüsteemide kohta rohkem siit.

Mõnda ruumi sobib soojustagastuseta süsteem, teise kvaliteetset sisekliimat tagav ning kulusid optimeeriv soojustagastusega lahendus. Mõlemal juhul leiame sobivad materjalid meie rikkalikust tootevalikust.

2. Põhiprojekti joonis

Põhiprojekti joonis sisaldab lisaks seadmete valikule järgmisi osi:

 • torustiku jaotus
 • tehniline info (seadmed, mürasummutus)
 • õhuhulkade liikumised
 • isolatsioon
 • elektrivõimsused
 • valik erinevatest õhujaotajatest ehk plafoonidest
 • köögikubu- ja kaminalahendused
 • automaatikalahendus
 • tuletõkketsoonid

Kõik osad on kirjeldatud joonisel.

3. Põhiprojekt

Põhiprojekt on lisa põhiprojekti joonisele. Selles sisaldub:

 • nõuetekohane seletuskiri
 • materjalide spetsifikatsioonid

Telli projekt Viru Kliimast ning anname raha-tagasi garantii - esitame valmis projekti kahe nädala jooksul pärast tellimuse kinnitamist!

  Lähteandmete ankeet:

  Maja joonise info edastage meilile info@virukliima.ee  ventilatsiooni põhiprojekti joonis
  ventilatsiooni põhiprojekt
  küttesüsteemi põhiprojekti joonis
  küttesüsteemi põhiprojekt
  jahutussüsteemi põhiprojekti joonis
  jahutussüsteemi põhiprojekt
  kesktolmuimeja lahendus

  TOP