VENTILATSIOONISEADMED

Viru Kliima müüb ja paigaldab ventilatsioonisüsteeme Lääne-Virumaal

"Värske õhk on meie elukvaliteedi ja heaolu seisukohalt eluliselt tähtis, kuna hooned muutuvad õhukindlamaks, on värske õhu
ringlus vähendatud. Pakume erinevaid ventilatsioonilahendusi, mis aitavad pakkuda värsket, tervislikku ja mugavat keskkonda"

ERINEVAD VENTILATSIOONI LIIGID

Loomulik ventilatsioon.
Loomulik ventilatsioon on ruumide ventileerimine selleks ehitatud avade ja kanalite abil. Nõukogudeaegsetes majades toimib loomulik ventilatsioon ka läbi ehituskonstruktsioonide ebatiheduste. Loomulikul ventilatsiooni korral on õhu kogused ja liikumine kontrollimatud.

Sundventilatsioon.
Kui hoone õhutus on organiseeritud suunalt ja koguseliselt, on tegemist sundventilatsiooniga. Mehaaniline ventilatsioon ehk sundventilatsioon on ruumide ventileerimine ventilaatorite abil. Sundventilatsioon toimib enamasti palju efektiivsemalt kui loomulik ventilatsioon.
Sundventilatsioon jaguneb kaheks: väljatõmbesüsteem ja soojusvahetiga ventilatsioonisüsteem

Väljatõmbeventilatsioon.
Väljatõmbesüsteem, kus õhuvoolu saab vastavalt vajadusele elektrilise ventilaatoriga juhtida nii, et see oleks talvel ja suvel piisav. Õhukanalid vannitoast, WC-st, riietusruumist ja muudest ruumidest liituvad üheks kanaliks, millessee on paigaldatud väljatõmbeventilaator. Ventilaator imeb kasutatud, saastunud ning niiske õhu ettenähtud plafoonidest ja ventilatsioonitorustiku kaudu välja. Alarõhu toimel pääseb välisseintesse monteeritud värskeõhuklappide kaudu asemele uus õhk.

Soojusvahetiga ventilatsioonisüsteem.
Parim võimalus energiakulude säästmiseks piisava õhuvahetuse juures on kasutada ruumide ventileerimiseks kompaktseid soojusvahetiga ventilatsiooniseadmeid. Enamlevinud on kahte tüüpi soojusvahetid: plaat ehk ristuvate õhuvooludega soojusvaheti ja rootor ehk pöörlev soojusvaheti.

"Soojustagastusega ventilatsiooniseade on varustatud vastuvoolu soojusvahetiga, mille kasutegur on kuni 96%"

VENT

VENTILATSIOONISEADMETE TOOTEVALIK

Viru Kliima müüb ja paigaldab Nibe, Daikini, VTS Clima ja muude tootjate lahendusi. Huvi korral kirjutage või helistage meile ja edastame Teile info telefoni või e-maili teel.

Meie tooteid ja teenuseid on võimalik soetada ka järelmaksuga!

Jäta meile oma kontaktandmed ja me Sinuga ühendust.

TOP